Вітаю учасників клубу "Юних Лісових рейнджерів" Церківнянської гімназії з ПЕРЕМОГОЮ в конкурсі "Програма природоохоронних та екологічних учнівських ініціатив", який відбувається в рамках реалізації проєкту "Зелене партнерство. Юні лісові рейнджери України", що реалізується БФ "Центр громадських ініціатив"Лісової Служби США.
В рамках проєкту плануємо ВІДНОВИТИ КРИНИЦЮ в урочищі "Бовкоти" Витвицької громади.
Дякуємо ВОЛОНТЕРАМ
Марія Уткіна
та ГО Сонячна Січ її керівнику
Віталій Кульпа
за підготовку аплікаційної форми та активну громадянську позицію!
![](https://www.facebook.com/%D0%A6%D0%B5%D1%80%D0%BA%D1%96%D0%B2%D0%BD%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%B3%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D1%96%D1%8F-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%AE%D0%BD%D1%96-%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D1%80%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D1%80%D0%B8-1209135682574902/photos/pcb.1959243737564089/1959241347564328/?__cft__[0]=AZVkFMtmu-tbZAslwWPGw0MR-3QAp6i-RN-j6Olv5tVB34NfkojfdJrUe8LAZykUOAIQAG1fkIZIMOy8DGGhGKt0NHBRA2A-EGUz2MTxj8G3RG6WqBnGNrP3zzn_BJbXKKuvgqgcqw-sfD87Q7MdvZUPEjsSwljOeLXHNwXdJJTzGxo6rvrUIkc1OkAUulnU2kw&__tn__=*bH-R) ![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/00817215.png) ![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s59623808.jpg)
|