На передодні Нового року в гімназії була проведена учнівським самоврядуванням новорічна конкурсно-розважальна програма для здлбувачів освіти 8 і 9 класів. Ця програма була спрямована щоб закріпити уявлення здобувачів освіти про традиційну зустріч Нового року; розвивати уміння інсценувати, весело, цікаво, театралізовано проводити час; створити сучасний простір для розкриття творчих здібностей і креативних можливостей кожної особистості; формувати громадянську компетентність; виховувати дружні, товариські відносини в колективі.
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s92401119.jpg)
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s00163678.jpg)
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s33205104.jpg)
|