Традиція святкування Дня Закоханих прийшла в нашу країну не так давно, але майже одразу прижилась і здобула належне місце серед улюблених свят. 14 лютого в нашій гімназії відбулась конкурсно-розважальна програма «Валентин та Валентина»для здобувачів освіти 9-8 класів.
Метою заходу було розвивати творчі здібності у здобувачів освіти, їх естетичні смаки, виховувати прагнення краще пізнати один одного, розвивати уяву та мовлення, формувати дружні стосунки в колективі, ціннісне ставлення до себе та до інших людей, до мистецтва, розвивати кмітливість.
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s98353634.jpg)
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s77821598.jpg)
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s77348347.jpg)
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s15962045.jpg)
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s75020642.jpg)
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s30595069.jpg)
|