28 вересня у нашій школі було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя.
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка.
Багато гарних слів було сказано на адресу вчителів. Учні не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.
А по закінченні уроків всіх вчителів чекав ще один сюрприз – святковий концерт з нагоди свята. Багато пісень, віршів змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.
Зі святом вас, дорогі вчителі!
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s83836786.jpg) ![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s16780811.jpg)
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s03791593.jpg) ![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s84641124.jpg)
![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s34565794.jpg) ![](http://zerkivna-shool.at.ua/_nw/1/s90539216.jpg)
|